Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program a "RRoboSaver"?

Milyen program a "RRoboSaver"?

Figyelt kérdés
A tegnap letöltöttem egy képet. Két részben töltötte le. Az egyik nem volt megtekinthető az alapértelmezett képnéző programban, a másik meg ez az "RRoboSaver" típusú fájl. Az előzőt tudtam törölni, de az utóbbit nem engedi. Azt írja ki, hogy "Az elem nem található". Mi az oka és hogyan tudnám törölni? Utánanéztem a programnak, de nem sokat tudtam meg róla. Mi ez? Jelent valamilyen veszélyt a gépemre? Az eltávolításához azt találtam, hogy frissítenem kell a Firefox-ot. A gépen a programok között nincs. A mappája is üres a (C:)-n.

2015. ápr. 26. 21:22
 1/2 Picike0617 válasza:
Ne frissítsd itt a Firefoxot. Az mindenképp vírus lesz.
2015. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan tudnám eltávolítani?? A fájlok még mindig nem törölhetők, és nem is helyezhetők át.
2015. máj. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!