Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu Gnome 15. 04 vélemények?

Zsarnai94 kérdése:

Ubuntu Gnome 15. 04 vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az Gnome 15.04-es Ubunturól? Én emlékezetembe úgy égett be a Gnome, hogy lassúcska. Tetszik a felület, csak szerintem kicsit durva dolog, hogy egy i5-4440 integrált VGA-val nem tud kihajtani egy rendszert. Véleményetek mi róla?

2015. ápr. 27. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem tetszik a gnome felület, sokan nem lehet mondani róla, letisztult, jól néz ki


ami esetleg nem tetszik: középen van a naptár

valahol a képernyő szélén jobban mutatna szerintem

2015. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sebességet tekintve milyen? Most egy XFCE felületű rendszert használok és az nekem teljesen megfelel sebesség szempontjából.
2015. ápr. 27. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a sima unity felületű van,de nem panaszkodhatok.

gyorsabb mint a 14.04.

igaz,nem i-5 procim van,hanem AMD fx-8350.

2015. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gnome-al nekem eddig csak rossz tapasztalataim vannak.

Mindenütt csak hibákat vélek felfedezni, amik gnome-mentes felületen nem jelentkeznek.

Fedora-t most fogom kipróbálni Gnome-al.

Kíváncsi leszek rá.


Fedora esetében a szoftverek elérhetőségétől félek.

A játékok hiányát még csak-csak kibírom, de ha egyes programokat nem fogok elérni, azt nem bírom majd ki.

2015. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thottee válasza:
Sajnos sok helyen szidják, pedig szerintem igazán jó, letisztult, egyértelmű kezelés jellemzi. Az ubuntu gnome elég stabil rendszernek is tűnik, legalábbis ami a 14.04-et illeti, + vmelyik 13-as verziót is próbáltam. Nekem tetszett. Rendkívül hatékonyan és gyorsan is lehet használni ha használod a ctrl+alt+fel-le gombokat, meg a windows gombot, és az az alatt levő keresőt. Nincs benne annyi felesleges cucc mint az Unityben. Nem beszélve arról, hogy minden (több képernyős megosztás, laptop funkciók stb.) stabilan és hibátlanul működtek. Annyit viszont hozzátennék, hogy pár napi tesztelés tapasztalatával rendelkezem, de az alatt nekem elnyerte a tetszésemet.
2015. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!