Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy torrent oldalon moderátor...

Alma011 kérdése:

Egy torrent oldalon moderátor vagyok lehecséges hogy rss segicségével jöjön folyamatosan az értesétés hogy uj torrent jöt fell az oldara valami program mert az utorrent nem valami jó az rss része?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy torrent oldalon moderátor vagyok. Lehetséges, hogy RSS segítségével jöjjön folyamatosan az értesítés, hogy új torrent jött fel az oldalra, valami program, mert a µTorrent RSS része nem valami jó?
2015. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy normális oldalnak eleve van RSS funkciója a letöltés oldalon, amit böngészőből elérsz (és vagy ott kezeled vagy egy Feed olvasóban).


De lehet egyszerűbb pistike-trackeren még nincs ilyen funkció, eleve ahol ilyen kaliberű moderátorokat vesznek fel... szégyellhetnéd magad, ahogy írsz...

2015. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló erőfeszítései ellenére sem értem, hogy mi a problémád, kedves kérdező, bár lehet, hogy ez csak a "kérdésed" elolvasását követően kialakult PTSD mellékhatása. Majd ha kihevertem, visszanézek és megpróbálom értelmezni.
2015. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!