Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Baj az hogyha egy olyan...

Baj az hogyha egy olyan gépre, amire elég lenne a 32 bites windows 7,64 bites lett felrakva?

Figyelt kérdés
Nincs rajta 4 Gb memória, lassú lesz, akadozni fog?
2010. febr. 22. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem játszol, akkor 2Gb elég a win7-nek, és 2 gb-nak felesleges 64bit-es windows, kivéve ha később bővíteni akarsz.
2010. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, de egy kicsit felesleges és az mondjuk fontos hogy a procid 64 bites legyen. Talán így is észre vehető hogy gyorsabb lesz egy pöttyet, de 4Gb ram azért ajánlott, hogy jól érezze magát az op.rendszer.


Nekem 4Gb rammal elég jól működik, idáig minden, csak 32bites programom is hiba nélkül megy, egyedül egy régi Pinnacle digitalizáló kártya drivere nem ment, de azt is lecseréltem már.

2010. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt honnan tudhatom meg hogy hány bites a processzor? Nekem ilyen van: Intel Pentium E5200 @ 2.50GHz Wolfdale 45nm Technology

Bővítést nem terveztem, de ha már szóba került... :)

2010. febr. 22. 16:03
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs, lemaradt, Dual Core
2010. febr. 22. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fölment rá a 64 bites win akkor biztos, hogy 64 bites a procid.
2010. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor jó. már csak szereznem kell valahonnan 2gb ramot :S
2010. febr. 23. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!