Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims 3 játékot szeretném...

A sims 3 játékot szeretném feltelepíteni (cd-ről, amit ma vettünk meg pénzért) de nem igazán boldogulunk?

Figyelt kérdés
Szóval van valaki aki tudna ebben segíteni? beteszem a cd-t de nem ugrik be automatikusan futtatás ablak, az origint letöltöttem és van felhasználó fiókom is.. ha kellenek infók, szívesen írok még, ha tud valaki segíteni :) előre is köszönöm

2015. ápr. 29. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és az alap cd-vel kiegészítő nélkül is lehet játszani?
2015. ápr. 29. 18:00
 2/6 A kérdező kommentje:
OKÉ VÉGÜL CSAK SIKERÜLT MEGTALÁLNOM :) ÉS ELINDULT A LETÖLTÉS :d DE UGYE LEHET MAJD VELE JÁTSZANI KIEGÉSZÍTŐ NÉLKÜL IS? :)
2015. ápr. 29. 18:09
 3/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Vajon miért hívják őket kiegészítőknek? :)
2015. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet, kiegészítő nélkül is. :D

Ám gondold végig, amikor kijött csak az alapjáték...akkor addig míg ki nem jött az első kiegészítő (Világ Körül) addig nem is játszhattak vele, szóval 1-2 hónapig nem játszhattak volna vele? :))


UI:. helyesírásért bocsi, de sötét van a szobába :"DDD

2015. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Legutóbbi válaszoló,nem értem a kérdésed. Miért ne lehetett volna játszani vele a Világ Körül nélkül?
2015. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi :D közben mar rajottem :) es utolso nyugi ertem hogy mit gondol az előtted levo :'D
2015. máj. 21. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!