Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Nagyzsolt1 kérdése:

Honnan tudom letölteni a Windows Media Player-t nem eredeti Windows 7-re?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A windows 7-ben, alapból benne van a windows media player. Persze vannak olyan speciális kiadások, amikből kiszedték. Amúgy pedig az is lehet,hogy csak le van tiltva. Engedélyezni, a windows szolgáltatások be- és kikapcsolása menüpontban tudod.
2015. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

1-es nem mindegyik verzióban, volt belőle olyan kiadás amiben nincs benne.


Kérdező MINEK neked a Media Player? Van kb. vagy 200 ingyenes lejátszó ami többet tud, meg kb. egy tucat fizetős ami ezerszer többet tud. VLC Player, Media Player Classic, de még a legtöbb MP3 lejátszó (WinAmp pl.) is.

2015. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 1-es vagyok, idézem magam. Mivel látom,hogy nem olvastad el rendesen amit írtam. "Persze vannak olyan speciális kiadások, amikből kiszedték"
2015. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kellene mert a GTA5 kéri!
2015. jún. 3. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Állítólag van egy patch a játékhoz, amivel megoldódik a probléma. De talán ez egyszerűbb:

[link]

2015. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!