Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A lapotopom azt irja ki hogy...

A lapotopom azt irja ki hogy nem eredeti windows van rajta és hogy töltsem le ezt:. (alól) Ez nem vírus? Mivel lesz jobb hogyha letöltöm?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 27. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vírusról van szó, hanem a Microsoft szépen ellenőrzi, hogy létezik-e a licensze. Ha tudod, hogy miért nem eredeti a Windows-od, inkább ne töltsd le, bár előfordulhat, hogy egy-egy frissítés vagy Microsoft program telepítéséhez előbb utóbb újra erőltetni fogja.
2015. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Annyival, hogy

- megfizeted a fejlesztőnek a munkáját.

- legális

- nem kell törésen gondolkodnod.


A telepített cuccod most még csak figyelmeztet, később majd befékez, csaknem használhatatlanságig. És egyre sűrűbben fog emlékeztetni a szoftverlopásra.

2015. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem.Szerintem letöltöm és meglátom hogy mi lesz.
2015. ápr. 27. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Minek töltenéd le? Ettől nem lesz legális. Ez egy ellenőrző program. Majd tájékoztat arról, hogy szoftver kalózkodás áldozata lettél, s vedd meg.
2015. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most letöltöttem és amikor beléptem kiirta hogy vegyem meg.De minek vegyem meg?Nem egyszerűbb ujratelepiteni?
2015. ápr. 27. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Te mit dolgozol, s miképpen lophatom el a munkádat?

Azért kell megvenni, hogy a programozó ne haljon éhen, s neked legyen programod is a gépen.

Ha nem akarsz rá költeni, akkor telepíts linuxot. Mondjuk Ubuntu-t. Azért nem kell fizetned, a fejlesztők másképpen jutnak jövedelemhez.

2015. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnézem.Amúgy ha nem tennék semmit se akkor mi lenne a gépemmel?
2015. ápr. 27. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:
2. válaszban leírtam. Lelassít, letiltja a hálózati kapcsolatot, fekete színre cseréli az asztal hátterét, s dobálja az üzeneteket, hogy vedd meg.
2015. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja oké köszi.A fekete hátteret már mutogatja.
2015. ápr. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!