Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a chipset driver hogyan...

Ezt a chipset driver hogyan tudom telepíteni win7? Nem . Exe, olyant pedig nem találok, hogy "alaplap" az eszközkezelőben, hogy ott frissítsem. Vagy van, csak én nem tudom melyik az?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 30. 16:43
 1/5 k.akos99 válasza:
Az igdlh.inf-re jobbklikk, és telepítés :)
2015. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Vagy ha fenti módszerrel nem megy akkor az eszközkezelőben keress sárga felkiáltójeles vagy sárga kérdőjeles eszközt és ott az illesztőprogram frissitése vagy Illesztőprogram telepitése gombbal tallózd be neki az "igdlh.inf" filét.


Sok sikert.

üdv.

2015. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:
Konkrétan milyen chipset? Egyrészt akkor lehet frissebbet ajánlani, másrészt kiderülhet olyan régi, hogy nincs hozzá W7 driver, mint pl. NForce 7 vagy ilyesmi.
2015. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Win 8 -hoz úgy vadásztam.

Csak win7-ig van a gyártónál. Régebbi laptop Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family, Vostro1015-Dell.

A win8 nagyon bejött, de VGA és alaplapi nincs hozzá, csak amit a win8 telepít, a többi nem érdekes, de ezeket jó lenne rávarázsolni...

2015. ápr. 30. 20:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen coopper válasza a jó, az ilyen kitömörített drivereket így szoktam feltenni, de nem tudom hol frissíthető továbbra sem. Köszönöm mindenkinek.
2015. ápr. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!