Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GOM Player mennyire megbízható...

GOM Player mennyire megbízható médialejátszó?

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel bennem, mert le szeretném tölteni a hivatalos weboldaláról, de amikor a "Download" fülre kattintottam, az Opera böngészőm ezt megakadályozta, blokkolta, mondván, hogy "veszélyes forrást tartalmaz".

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. máj. 1. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

régen használtam már, én már újabban a VLC-t használom


nekem most a GOM P.-re az ESET ezt írta ki:


"Ezt az oldalt nemkívánatosként ismerte fel a rendszer.


A weboldal szerepel a nem megbízható vagy nemkívánatos tartalommal rendelkező webhelyek listáján."


weboldalra:


[link]


fájlra(amit letölt):


[link]

2015. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A GOM beépülő, automatikusan települő böngésző-kiegészítőket és kémprogramokat tartalmaz, semmiképpen sem javaslom. VLC Player vagy a Potplayer a barátod.
2015. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a meggyőző válaszokat!

Jó, hogy nem indítottam el a letöltést és a telepítést! :)

Tisztelt 2-es válaszoló, a VLC és a PotPlayer programok közül egyik sem tartalmaz nemkívánatos kiegészítőket, esetleg Trójait?

Mindkettőtöknek ment a zöld kéz! :)

2015. máj. 1. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:

VLC-t ajánlom, az az igazán megbízható + mindenre van már, a potplayert én nem imerem


megbízható-e? igen, mert nyílt forráskódú


VLC media player is a portable, free and open-source, cross-platform media player and streaming media server written by the VideoLAN project. Bővebben: [link]

2015. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Száz százalékig megbízható mindkettő. Az MPC-HC is jó, de az kicsit "fapados" a fenti kettőhöz képest.
2015. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A PotPlayer-t be lehet állítani úgy, hogy magyar nyelvű legyen, vagy csak idegennyelvű?
2015. máj. 2. 10:23
 7/8 A kérdező kommentje:

Most töltöttem le, illetve telepítettem a PotPlayer-t.

Kinézetre nagyon hasonlít a KMPlayer-re, és a menüje is magyar nyelvű.

Végezetül annyit, hogy mebízható, a fejlesztő honlapjáról töltöttem le és nem tartalmaz semmi kártákony programot/kiegészítőt!

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)

Nincs több kérdésem!

Teljen kellemesen mindenkinek a napjai!

2015. máj. 2. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
A Potplayert a KMPlayer eredeti alkotója készítette, nem véletlen a hasonlóság. Csak ez legalább használható (ellentétben a mai KMPlayerrel).
2015. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!