Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet valahogy oldani,...

Meg lehet valahogy oldani, hogy egy olyan program (játék), ami maximum windows xp-n fut, fusson windows 7-en is?

Figyelt kérdés
Van egy 2003-as játékom, ami xp-n fut, még egy kicsit vistán is, de windows 7-en már nem. A kérdésem az, hogy valahogy meg lehetne oldani, hogy a játék kompletten, hibátlanul fusson windows 7-en is? Ha igen, hogyan? és ha elvégzek egy programozói főiskolát, akkor otthon meg fogom tudni ezt oldani?
2015. máj. 1. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

jobb klikk rá --> tulajdonságok --> kompatibilitás


vagy dosbox

2015. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:D :D :D

Ha minden kötél szakad használj virtuális gépet.

2015. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még virtuális gépről. Mit kell hozzá letölteni? Hogy oldjam meg, hogy ennek a segítségével működjön a játék, vagy akármi?
2015. máj. 1. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyik legegyszerűbb szoftver az Oracle VMBox.

Pár kattintással létrehozol egy virtuális számítógépet, amire aztán feltelepíthetsz egy XP-t.

Utána maga a virtuális gép pont ugyanolyan kényelmesen használható, mint egy akármilyen hagyományos program.

2015. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És erre a virtuális számítógépre hogyan lehet feltelepíteni egy komplett rendszert? Honnan tudom, hogy én most arra telepítek? Illetve legálisan ingyen hozzá lehet férni ehhez a programhoz?
2015. máj. 1. 15:23
 6/8 tabaki ***** válasza:

Mi lenne, ha megnéznéd?

[link]

2015. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok jól angolul. Viszont még mindig nem tudom, hogy legálisan ingyen le lehet-e tölteni (és nem a demo változatot).
2015. máj. 1. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Le lehet, igen.
2015. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!