Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a cod2 multipl...

Miért nem indul a cod2 multiplayer?

Figyelt kérdés
Mikor felraktam meg patch-eltem a cod2-t (1.3) és elínditottam a multiplayer-t kihozta a kis ablakot, elsötétült 3-4mp után pedig kilépett. Semmi hibát nem ír csak kilép. Nem tudom mi lehet a baj mert nekem ugyan az a verzió van meg mint haveromnak de ő patch-elte és neki jó. XP-m van. Mi lehet a baj?
2010. febr. 22. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Valoszinu hogy nem eredeti a cd ugye ?

Hova hozta ki a kis ablakot ,talcan vagy mi ? :D

Az a baja hogy valamilyen tajwani szemetet hasznalsz es nem konzolt.

2010. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem eredeti:S

A kis ablak: a logó amit minden indítással kihoz.

de az a baj hogy én meg ezt a konzolos dolgot nem értem sajna, ha nem nagy fáradtság akkor ha lehetne leírnád?

2010. febr. 25. 06:50
 3/4 anonim ***** válasza:

sp3-as xpéd van? Rakjál fel új drivereket..Bármi okozhatja a gondot, a nem eredeti feltört dolgoknál ez alap.


A konzol = xbox, ha egy olyat vesz az ember, nem kell szarakodni ilyenekkel (nem indul, kifagy stb), én is meguntam a pc-s játékokkal való töcsölést és beújítok majd egyet.:)

2010. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de mi ez a tajwani dolog amit először írtál?
2010. febr. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!