Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TeamViewer-nél hogy lehet...

TeamViewer-nél hogy lehet megoldani, hogy gépirányításnál ne kérjen új, random jelszót?

Figyelt kérdés

Egyik PC-ről szeretném (egy háztartásbeli) gépet irányítani úgy, hogy kapcsolódáskor/csatlakozáskor ne kérjen jelszót, vagy csak azt, amit én találok ki/adok meg.


Régebben sikerült megcsinálnom mobilról, csatlakozáskor csak a célgép TeamViewer azonosítóját kérte és azt a jelszót, amit én adtam meg/állítottam be előtte.



2015. máj. 2. 20:52
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Be kell állítani azon a gépen ahol azt a jelszót szeretnéd használni :


Teamviewerben : Eszközök - Beállitások - Biztonság.


Itt adj meg személyes jelszót, illetve a véletlenszerű jelszót tiltsd le (bár ezt nem muszáj), megpróbálhatod még a windows bejelentkezést is (ezt viszont nem próbáltam, nem tudom, hogy hogyan müködik) kép : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!