Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 boot lemez készitése...

Windows 7 boot lemez készitése hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy windows 7 lemezem amit ha felrkok magát aktiválja nem kell se kód se kms. Rajtva van az összes verzióju windows 7 mind 32-bitben mind pedig 64-bitben. Ezt szeretném lemásolni egy másik dvd-re. De mikor elkeztem másolni a wim-es fájlokat nem tudta átmásolni és most pedig elromlott a dvd. Hogyan átmásolni egy másik dvd-re.

2015. máj. 4. 16:49
 1/4 anonim válasza:
2015. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem ez már meg van csinálva csak a dvd-t szeretném lemésolni. De megakatt a wim-fájlnál.
2015. máj. 4. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a gond h BOOt ISO-ként (ahogy a fenti videóban van) nem tudod átmásolni.

Azt lehet csinálni hogy ha van sima Isoként kiríva abból csinálhatsz akár ezret is.


1. Fogod a fájlt csinálsz belőle egy Boot isot majd ezt kiírod és megismétled annyiszor ahány DVD-t akarsz.

2 Ha nincs olyan lemzed amin sima Isoként van fájl akkor meg letöltöd.


kickass v piratebay v akármelyik magyar oldalon fent lesz, teracod, ncore, bithumen....


Programok közül ami tud ilyet csinálni az

ashampoo burning studio v Nero.

Ha ezek nem jók ezzel is lehet.


[link]

leirása

[link]


Remélem tudtam segíteni.

2015. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A telepítőt, ha másolod, akkor az ugyanúgy bootol, mivelminden fájlt átmásol. Játékoknál nem...


Sima cd-dvd másolás, ha nem megy, akkor próbálj másik író programot (pl ashampoo), de az is lehet simán meg kéne tisztítani a dvd-t, vagy az íródat kitisztítani.

2015. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!