Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megcsinalni,...

Hogyan tudom megcsinalni, hogy a saját minecraft 1.7.5-ös szerveremen mutassa amikor írok hogy én vagyok az admin?

Figyelt kérdés
illetve azt hogy egy már előre generált mapot tudjak szerver napnak használni? Milyen hasznos és könnyű pluginokat javasoltok illetve azokat hogy lehet használni, beállítani?

2015. máj. 5. 12:15
 1/2 anonim válasza:
Essentials + Groupmanager pluginnal lehet megoldani az adminos dolgot! A mappot pedig átnevezed "world"-nek és belehúzod a szerver mappájába! (ott felülírod) Ajánlom a worldedit-et,SimpleAutoMessage-t,Multiverse-Core,HealthBar,AuthMe,Autorank,Citizens,ClearLag,ColoredSigns,CommandSigns.... Remélem segítettem!
2015. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen segítettél meg abban esetleg tudnál hogy hogyan tudnak mások feljonni a szerverre milyen ipvel nyissak új szervert hogy ők fel tudjanak jönni? Azt tudom hogy a szerver.properitesben. Nem kell ipt írni de amikor megnyitom a szervert mestermcn akkor valami ip kell és utána a port
2015. máj. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!