Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word-ben lehetséges csak a...

Word-ben lehetséges csak a félkövér szavakat kijelölni?

Figyelt kérdés

Van egy hosszú szöveg, de én csak a félkövér részt szeretném megtartani. Lehetséges csak a félkövér szavakat kijelölni?


Próbáltam, hogy egy félkövér szavon helyi menü, és a "hasonló formátumú szöveg kijelölése", de ez nem működött.



2015. máj. 5. 12:57
 1/5 Tengor ***** válasza:
2003-as Office-ban nekem működik.
2015. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az összes félkövér szöveget kijelöli? Pl a más karakterméretűeket is?
2015. máj. 5. 13:06
 3/5 Tengor ***** válasza:

Nem, azokat persze, hogy nem, csak amiknek tökéletesen egyezik a stílusa.

Erre lehet azt csinálni, hogy ha van 4-5 eltérő mérettel, akkor ezeket egyesével kijelölöd és egységes formátumra állítod őket. Utána a végén az egységes formátumú szövegeket jelölöd ki és akkor meg lesz mind.

2015. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom. Egy 130 oldalas szövegről van szó. Találtam olyat h az összes formázás törlése. Lehet olyat, hogy csak a félkövér formátum maradjon meg, és csak a többi törlődjön? Akár word-el, akár vmi más progival?
2015. máj. 5. 13:14
 5/5 Tengor ***** válasza:
Utóbbi nem fog segíteni, a formázás mindent töröl. A stílus eszköztáron van olyan, ami megjelenít minden formázást, szerintem azzal elég hamar lehetne végezni egy nagy doksin is.
2015. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!