Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a zenékről...

IllumixOff kérdése:

Hogyan lehet a zenékről leszedni az éneket? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ne írjatok hogy nem lehet, ha tudjátok akkor kérlek írjátok le, mert nagyon kéne! Itt egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=0uoW7LTrcTg Egyik kezével mikor lenyom egy gombot akkor csak ének szólal meg. Tudom hogy nem kamu mert nekem is van launchpadom, és leteszteltem és neki TÉNYLEG csak az ének szólal meg. Ki akarom tenni launchpadra a Calvin Harris Summer dalát, de az éneket nem tudom róla leszedni... Kérlek segítsetek! Előre is köszi!

2015. máj. 8. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
10 Másodpercembe került megtalálni: https://www.youtube.com/watch?v=iAjAqb3Tm80
2015. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreérthető volt a kérdésem, nekem CSAK az ének kell!
2015. máj. 8. 20:37
 3/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha külön hangsávban van tárolva, akkor le tudod szedni. Internetről kukázva nem fogsz ilyet találni.
2015. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

Nem értelek! "Ne írjatok hogy nem lehet, ha tudjátok akkor kérlek írjátok le, mert nagyon kéne!"

És ha valóban nem lehet? Akkor kapjam be? :-)


Tisztán csak az ének nem hiszem hogy le fog jönni. Vannak módszerek amivel érhetsz el részeredményeket de ahogy írták ha nem külön sávon van akkor nincs sok esélyed.

Az oka kb. az ami annak hogy egy koktélból sem tudod kiszedni eredeti formájában a Jack Daniels-t!

2015. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ne írjatok hogy nem lehet, ha tudjátok akkor kérlek írjátok le, mert nagyon kéne!"

Pedig tényleg nem lehet, külön kell letölteni az acapellá, ami az éneket jelenti.

2015. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt az acapellát, ez a szó nekem nagyon fontos volt! Köszi!
2015. máj. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!