Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol mutatja a Manjaro az...

Hol mutatja a Manjaro az elerheto wifi halozatokat?

Figyelt kérdés

Telepites utan ki tudtam valasztani a kivant vezetek nelkuli halozatot de utana eltunt az a panelen levo ikon amivel valasztani tudtam. Mindig automatikusan csatlakozott arra a halozatra ami elrrheto volt.

Most viszont eppen egy szallodaba vagyok ahol nem tudok felcsatlakozni a laptoppal a wifire. Hol talalom manjaron hogy milyen wifi halozatok erhetok el ?



2015. máj. 10. 16:01
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Keress a menüben olyat, hogy hálózatkezelő vagy Network Manager.
2015. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

végül is igen , a hálózati beállításoknál volt a megoldás kulcsa... hozzáadtam az új wifi hálózat nevét és megoldódott. De mivel nem mutatta az elérhető hálózatok nevét , így azt mobilról néztem meg hogy melyikre akarok kapcsolódni és annak a nevét adtam meg a Manjaroban. Ez csak akkor lenne gáz , ha nem lenne nálam mobil.

DE talán van ennél jelentősen egyszerűbb megoldás is

2015. máj. 17. 13:02
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Ha az alapértelmezett Network Managerrel nézed, akkor elindítva az nm-applet szolgáltatást, a megjelenő ikonra kattintva felajánlja a nem rejtett, elérhető hálózatokat.
2015. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehol nem mutatja. Ez a rolling release átka. Becsúszott egy hibás frissítés, ahogy nekem és sok más embernek is. Nem először járok így a Manjaróval. Még a végén olyan lesz, mint az Ubuntu.
2015. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár ez csak xfce búg. Pl. gnome shell alatt nem volt iilyen problémám és más sem. Nem volt lassabb és memória is kb. 300 kellett neki alapjáraton. Kde is rendben volt, de csak e téren. Manjarón sajnos ritka búgos.
2015. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is rolling release disztrót használok (Debian Testing) mégse találkoztam ilyesmivel , xfce-t használó ismerősöm se. Egy újabb Manjaro sajátosság lehet.

Ha mindenképpen ez a vonal kell akkor érdemes fontolóra venni az Arch telepítését. Lehet manjarot egyszerűbb használni , de pont a hülyeségei miatt előbb utóbb úgyis belefut a user valamilyen hibába aminek a javításához már lehetséges , hogy több szakértelem szükséges (nincs meg minden a wikin)

2015. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!