Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik pillanarol a masikra a...

Egyik pillanarol a masikra a d meghajtómon tarolt jatekaim mappajat nem tudom megnyitni azt írja, hogy hozzaferes megtagadva és elindítani se tudom az ikonnal?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 20:35
 1/2 A kérdező kommentje:
A hely ugyan úgy foglalt mintha még ott lennének
2014. jún. 16. 20:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a koppintott játékok miatt tiltott le a policy.

Nem telepítetted mondjuk a windows live-ot mostanában?

Az a teljesen legális dolgokkal oké, egyébként disznó dolgokat csinálnak már manapság, elég, ha felmész a netre.

A windows frissítések is tartalmaznak olyan elemeket, amik betehetnek a másolt programoknak.

Olyan védekezés is létezik, amelyik a dvd-t kinyírja, így hát óvatosan a régi jó kopikkal.

A javítási mód szerintem az újraparticionálás, formázás és rendszertelepítés.

Új op. rendszer, amit ne nagyon frissítgess és figyelj rá, ha koppintott játékkal nyomulsz, akkor legalább ki legyen lőve a net, de ez sem mindig elég, a legjobb, ha külön géppel netezel és másikkal játszol, vagy legyen mindened jogtiszta.

2014. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!