Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek melyik vírusírtó program...

Kinek melyik vírusírtó program vált be? Szeretnék másikat felrakni a gépre, melyiket ajánjátok?

Figyelt kérdés
Nekem most az Avira AntiVir Personal van fent,és állandóan szövegeket ír ki,persze nem magyarul.
2010. febr. 24. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Norton 360-van a Symantec-től teljesen jogtiszta, 1 éves liszensz(70euro).


Az ingyenesek közül viszont én az Avastot vagy a Comodo IS-t szoktam ajánlani, de embere válogatja. Régen az AVG is tűrhető volt de 9 semmit nem ér, jah és a Nod32-t is felejtsd el.

2010. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Kaspersky az eddigi legjobb vírusírtóm :) Próbáld ki :)
2010. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az új avast-ot használom. Nagyon bejön. Csendes módban, tényleg csendes. Nem pofázik, kussol. :D
2010. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nod-ot használtam sokáig, aztán kis ideig avg-t, most pedig semmit - és egész jól elvagyok nélküle.
2010. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Avast 5 (:
2010. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Comodo Internet Security

Microsoft Security Essentials

Avast

Avira AntiVir

2010. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pandát használtam sokáig, aztán meguntam, mert lassított nagyon és idegesített, áttértem kasperskyre, nagyon szerettem, végül ez is felhúzott, most ismét pandám van, és most tökéletesen megy, nem lassít, és megtalálja amit meg kell :)


Tehát Panda :)

2010. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!