Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen operációs rendszert...

Milyen operációs rendszert ajánlotok a gépemre? Azoknak szól a kérdés akik nálam több oprendszert próbáltak ki.

Figyelt kérdés

A teljes magyarosított linux kollekciót használtam.

Ubuntu uhu slax fedora mint...stb Nem vált be egy sem de jobbak mint az alábbiak: win: 95, 98, 2000, xp, vista, 7, 8, A 10-en gondolkodom de egy hónapja nem kaptam róla olyan visszajelzést ami miatt megkívántam volna.

Kipróbáltam az inteles leopárdot és a leopard 2 is. És még volt egy MAC a gépemen aminek még a nevére sem emlékszem.


2 laptopom van Emachines & asus

Emachines:

RAM 3gb ddr2

HDD 250 gb

CPU 2x1800 dualcore2

64bit


Asus:

RAM 3gb ddr3

HDD 320 gb

CPU 2x2 1,9/1,9 + 1,9/1,9= 7600 mhz

64bit


Az emachinesen jelenleg linux van csak facebookra és adatok tárolására akarom használni

Az asus munkagép win 8.2 van rajta és videók tárolására vágására szerkesztésére használom. Másra nem.


Mit telepítsek a gépeimre?



2015. máj. 13. 10:09
1 2
 11/11 Tom Benko ***** válasza:
Most akkor a Linuxnak mi a problémája? Mert eddig wines problémákat olvastam, amik nagyon úgy tűnnek, hogy nem annyira driver, mint beállítás hibák. Régen a Vezérlőpultból lehetett elérni winen az egés meg a billentyűzet beállításait, ott nézzél szerintem körül.
2015. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!