Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy jatek amit keresek,...

Van egy jatek amit keresek, szerintem eleg regi jatek, aki felismeri nem irna le a nevet esetleg link ahol le tudom tolteni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a kepen probaltam lerajzolni hogy korulbelul hogy nezett ki az elso paja, tobb palya es sok bonusz pont. Bonusz pontert lehetett kapni eletet. Volt pisztoly is amivel ki lehetett loni gyorsan forgo lenyeket. Volt meg lava is a teglas pajakon, beleesve meghaltal. Voltak meg zold hinarok amikbe beleugorva meghaltal ugyszint. Volt meg savas viz stb amiben ugyszint meg lehetett halni. Lehetett meg fara maszni (gyorsan felmaszott es ha kimaszott azzal a lendulettel felrepult) es a csillagokra ra lehetett ugrani stb..


Egyenlore ennyi ugrik be a jatekrol, ha valakinek eszebe jut a neve, vagy esetleg tud linket ahol le tudnam tolteni az valaszoljon, elore is koszonom :)



2015. máj. 13. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!