Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar windows-t át lehet...

Magyar windows-t át lehet állítani angolra?

Figyelt kérdés
A boltban magyart adnak, én viszont jobban szeretem az angol feliratokat a windows-os menükben, stb. Az angol nyelvi csomag alapból jön minden helyi nyelvű windows-zal, csak át kell kapcsolni rá? Vagy ilyenkor le kell tölteni egy külön angol nyelvi csomagot?

2015. máj. 14. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik windows.
2015. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Például egy ilyet:



MS Windows 8.1 64bit Magyar OEM DVD



[link]

2015. máj. 14. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mindeggyik windowson átlehet állítani a nyelvet----->vezélőpult->óra,nyelv és terület-->másik megjelenítési nyelv megadás--->billenytűzet és nyelvek.Letöltöd,reboot,és kész.Nagyábol mindegyiken igy van.
2015. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, de a kérdés az volt, hogy az angol nyelvi csomag alapból jön-e. Ez érdekelne, hogy az minden windowsban benne van, vagy a lokalizált verzióknál külön le kell tölteni?
2015. máj. 14. 09:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg a windows, ezért a kérdés, hogy magyar windows-ban van-e angol nyelvi csomag alapból. Akkor nem akarom megvenni, ha csak magyarral lehet használni.
2015. máj. 14. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Alap nincs benne, ezért magyar,de letöltöd kb 2perc alatt,ez így miért nem jó? XD ugyan úgy angol lessz.
2015. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A probléma, hogy a letöltésnél azt írja, hogy csak Ultimate-re vagy Enterprise-ra lehet nyelvi csomagot letölteni. Ez Home.
2015. máj. 14. 09:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy az win 7-re vonatkozott. A 8-nál ne tudom, mi a helyzet.
2015. máj. 14. 09:49
 9/9 CspCsj ***** válasza:
2015. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!