Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » JDownloader miért foglal...

JDownloader miért foglal ekkora területet,36GB? Az update ami sok, de miért, mit tehetek ez ellen, van itt valami nem normális?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 14. 09:28
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

750024 a rendes mérete esetemben, így vagy az van, hogy oda tölt le minden cuccot, vagy temp könyvtárnak van az megadva.


JDownloader2-ről van szó!

Ezek a fájlok kellenek bele, minden más törölhető:

Update/Verisoninfo/JD/extensions.installed.json

Update/Verisoninfo/JD/extensions.requestedinstalls.json

Update/Verisoninfo/JD/extensions.requesteduninstalls.json

Update/Verisoninfo/JD/filelist.txt

Update/Verisoninfo/JD/rev

Update/Verisoninfo/JD/serverOptions.json

Update/Verisoninfo/JDu/ ugyanezek némi kis méreteltéréssel (kisebb fájlméretek)


A filelist.txt a legnagyobb az egészben.


Szóval ezen fájlokon kívül mi van még ott? Semmi másra nincs szüksége!

2015. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 verzió.

[link]

Valami nagyon nem Ok. Te honnan töltötted le az install-t, mert lehet eltávolítom-újrarakom a JD-t...?

Csak a letöltési mappát adtam meg a D-re, a Temp mappa nem tudom hol van.

Köszi.

2015. máj. 14. 10:36
 3/5 Mr. V. ***** válasza:

[link]


Bár nálad az is furcsa, hogy az x86-os könyvtárba van telepítve az x64-es szoftver. :) ...vagy csak te nevezted annak, miközben valójában csak x86-os volt.

2015. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azóta újratettem, most 278MB...

Ja az x86 véletlen, mert ahova települt azt a mappát cakk-pakk kimásoltam, és így portable-ként is működik. Csak véletlenül másoltam az x86-ba. Most tulképp nincs telepítve, csak portable. Köszi szépen.

2015. máj. 16. 23:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a 256MB-os még egy régebbi mentés fájljai amúgy. Azt találtam meg a külső hdd-n és tettem be a programok közé.
2015. máj. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!