Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Normális élelmiszerek vagy...

Normális élelmiszerek vagy norbi update? (lent)

Figyelt kérdés
[link] norbi azt mondja,hogy lehet enni délelőtt csokit, kakaós csigát stb.. de nem értem. most azt amit a boltban veszel pl milka stb vagy amit norbi kakaós csiga, norbi csoki.. -vagy nem tudom minek nevezik- ? köszi előre a választ
2013. okt. 9. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor olvas el, ha hasznos választ szeretnél!

Norbit és dolgait felejtd el. A termékeket nagyon. Egyébként már fogy ez a kör, mert egyes cégek ma már restellik, hogy összeálltak vele.

Egyél ennivalót.

Sok zöldséget, gyümölcsöt. Kenyérfélét lehetőleg ne. Ha mégis, akkor olyant, ami teljes kiőrlésű lisztből készült. De abból is csak keveset. Minden étkezésben legyen egy kevés szénhidrát. Állati eredetű fehérje legyen az étrendedben. Főleg sovály hal és baromfi.

És mozogj rendszeresen. Ami nem azonos az iskolába/munkába járással, főzéssel, takarítással.

Legalább heti háromszor fél óra legyen. Ne az intenzitása legyen az erős, hanem egyenletes. Gyaloglás, kocogás, futás, északi gyaloglás, úszás, kerekezés mind jó.

2013. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha azt betartom,hogy csak délelőtt eszem gyümölcsöt+kenyeret(suliba nem tudok mást enni) délután meg salátákat,csirkét stb akkor ez így oké? mozgás pedig táncolok egy nap 1órát + torna
2013. okt. 9. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Oké, bár ez meg a paleora hajaz. Az is hülyeség, meg a szétválasztó is. Változatos, vegyes táplálék a jó. Vitamin, ásványi anyagok, rostok. Alkohol lehetőleg semmi, de tömény mindenképpen egy korty sem, cukros üdítők, energiaitalok kizárva.
2013. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

figyelj, ha tényleg mozogsz minden nap egy órát(és megpörgeted rendesen), akkor szerintem ha csak lenullázod az édességet, egyéb nassolást, és mindenféle üdítőt és átszoksz a vízre, és nem zabálsz össze vissza, akkor szerintem szinte tuti fogyni fogsz(ha nem vagy eleve sacc vékony). ha úgy oda figyelsz a kajára ahogy írod akkor még inkább.


a lényeg, hogy hosszú távon alakíts ki új szokást. ha már hetek óta csinálod ezt a mozgást, meg kajára odafigyelést, akkor majd úgyis finomhangolod. de a fő kérdés az lesz, hogy tudod tartani a dolgot. és nem mindenféle nagyon fontos ürüggyel kivételeket beiktatni.


édességet azért is jó amúgy nem enni a normál étkezési ritmusodban, mert akkor ha valami ünnep alkalmával eszel, sokkal nagyobb öröm lesz :) tökre örülni fogsz, ha kapsz pl egy csokit, amire amúgy tesz az ember nagy ívben, mert úgyis folyton eszi.


a mozgásnak meg amúgy egy idő utána fő nyeresége nem a fogyás lesz az életedben, hanem az állóképesség. érezni fogod, hogy terhelhető a tested. erős, kitartó.


bár szerintem előbb utóbb valamit ki kell majd találnod, mert ebbe a minden nap egy óra tánc, meg tornába, lehet bele fogsz fásulni. mert azért ez elég sok.

2013. okt. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uccsó jól írja, bár én kerülném a bolti vackokat, mert mindenbe cukrot tesznek.
2013. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy üzletben láttam Norbi termékeket: egy átlagos tészta tele volt összetevőkkel. Minek? Semmi norbisat nem vennék.
2013. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!