Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Válaszoltok a sims2-vel...

Válaszoltok a sims2-vel kapcsolatos kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Szex csak házasság után lehet?Egyébként milyen helyszíneken lehet szexelni?Esküvőt kell csinálni?Úgy értem,hogy hogy kell megcsinálni,hogy legyen esküvő?A mysims.hu holnapon láttam csomó képet meg minden,és ott egy képen sok-sok sim van.Ezek mind a tieid?Tehát szóval csak az én simjeim vannak a játékban,és más nincs?Pl.az egyetemen,vagy kirándulásnál vagy akárhol?És más sim-mel nem is lehet beszélni?Köszi az infókat,azért kellenek,hogy eldöntsem,vegyem e meg a játékot,vagy sem.
2010. febr. 24. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
És milyen munkák vannak?Olyan,hogy pl.tanár vagy rendőr vagy üzletember stb.van?És mikortól lehet a simmel dolgozni pl.tanárként?
2010. febr. 24. 15:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell házasság ha csak szexelni akarsz:)

Elég ha az emberkéddel ráfekszel az ágyra,és a másik embert oda hívod.majd rákattintasz,és rámész az etye-petye szóra..és már szexelnek is:)

Nem kell esküvőt sem csinálnod.Elég ha csak rámész,hogy "megkéri a kezét",majd jön egy kis film,hogy az illető emberke letérdel,és gyűrűt ad.Onnantól kezdve házasok..

2010. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked is lehet egyszerre több simed is,ha tudsz egyszerre többel is foglalkozni..(kezdőknek elég egy is).A többi sim is játékban van,hisz ők lesznek a barátaid,szerelmeid..A kapcsolatot neked kell majd kialakítani.Vannak több szakmák is,ahol el kell érned a szinteket..

De ezek mind le vannak írva magyarul is...

2010. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia,


szexhez tényleg nem kell házasság.


szexelni lehet, ágyban, autóban, van az a fotós kabin (bocs, nem tudom jobban leírni) ott is lehet, jakuzziban lehet még.

2010. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az előző válasz rendben volt. De ha te nagy esküvőt szeretnél természetesen azt is lehet rendezni. Akkor áthívhatod pár barátodat, meg szomszédságból is érkeznek. Egyetemen, kirándulásnál..rengeteg sim van, akikkel barátságot köthetsz, szerelmes lehetsz, vagy épp ellenséget szerezhetsz magadnak. A munkákról..sok féle van. Ahogy irtad hogy tanár, rendőr, az teljesen rendben van. Úgy ahogy a valós életben is elég alacsony szinten kezdesz dologzni, de ha folyamatosan bejársz és fejlődsz a munkában is előrébb juthatsz.

Remélem tudtam segíteni. Szerintem megéri ez a játék! :)

2010. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké,akkor megnyugodtam,hogy nem kell nekem millió sim. :) De esküvőt is lehet csinálni (mert láttam képeket az esküvőről)igaz?
2010. febr. 24. 15:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó választ akkor még nem láttam,most már megkaptam a kérdésemre a választ.És köszi mindenkinek!
2010. febr. 24. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!