Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Filmet szeretnék dvd-re írni...

Filmet szeretnék dvd-re írni Nero-val, hogy az asztali lejátszó is lejátsza, kiválasztom a dvd-t, utána a dvd-videó?

Figyelt kérdés
És utána a végén a sebességet, és indíthatom is?

2015. máj. 14. 14:32
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Attól függ milyen(ek) a forrás fájl(ok). A funkció amit mondasz csak előkészített DVD fájlokkal (VIDEO_TS) működik.
2015. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A forrásfájl avi
2015. máj. 15. 12:16
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Akkor valami célzottabb program kell erre:

[link]

2015. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hello, köszi, megnézem ezt is, de közben már csináltam a ConvertXtoDVD programmal egy konvertálást, amine ka végén két mappa jött létre, az AUDIO_TS meg a VIDEO_TS, az előbbi üres, az utbbiban már vannak bup, ifo, meg vob fájlok, az lenne a kérdésem, ha ezt így ráírnám a dvd-re, mármint a két mappát, akkor az már jó is lesz? Mondjuk a Nero-val, mintha adat dvd lenne

Valahogy a ConvertXtoDVD-vel is rá lehet amúgy

2015. máj. 15. 14:49
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Az AUDIO_TS -be nem szokott lenni semmi se. Én se tudom mi értelme annak a mappának. A lényeg, hogy Nero -ba válassz DVD video -t, és az összeállításnál a VIDEO_TS mappába húzd bele a fájlokat amit a ConvertXtoDVD csinált. Utána működnie kell!
2015. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hello, azóta már sikerült is, köszi a választ!
2015. máj. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!