Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó játékok vannak az...

Milyen jó játékok vannak az elmúlt 5-10 évből?

Figyelt kérdés

Eddig egy több, mint 10 éves számítógépem volt, ezért kimaradtam az elmúlt 5-10 év összes játékából jóformán.

Milyen jó, élvezetes játékok voltak?


Volt lehetőségem játszani a skyrimmel, az pl nagyon tetszett. Hasonlónak olvastam a dark soulst is, de megnéztem egy videót róla, és voltak benne félelmetes pókok, szóval azt elvetettem. Ide kapcsolódik, hogy lehetőleg félelmetes, ijesztő játékokat ne írjatok, a horrorfilmeket sem szeretem egyáltalán.

Kaland, mászkálós, akár lövöldözős is jöhet, bármi, ami jó.

Még annyi, hogy játszottam régen stracrafttal, na olyan típusú sem jön be igazán.


Köszi!



2015. máj. 16. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2005-től fölfelé volt sok jó játék az biztos. Ha a Skyrim tetszett, akkor lehet, hogy az előző része az Oblivion is tetszene, igaz a grafika kicsit kezdetlegesebb (2006-os játék). Ha bejön a sci-fi stílus, akkor a Fallout 3 is be fog jönni. Személy szerint nagyon szeretem a Witcher sorozatot és az első rész hangulata remekbe szabott lett! Ugyancsak kiemelném a Bioshock sorozatot, bár picit tud félelmetes lenni (szerintem nem nagyon), de nagyon jó! Ha kimaradt a Portal 2, akkor az is pótolandó (ha az első is, akkor azzal kezd). Szerintem szintén nagyon jók voltak a Mass Effect játékok (sci-fi rpg), a Mirror's Edge, a Dishonored vagy a Batman játékok. Mászkálósból engem megfogott a 2009-es Prince of Persia vagy a 2013-as Tomb Raider (sőt az Underworld se volt rossz). Ha szereted a Diablo stílust, akkor jó a Titan Quest vagy a magyar fejlesztésű Incredible adventures of Van Helsing sorozat is. Most, hogy eszembe jutott, nagyon élveztem a Ghostbusters - The video game játékot is illetve a Call of Juarez első két részét is bírtam! A félelmetes/horror hangulatú játékokon felül egyelőre ennyi jutott eszembe...
2015. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amivel játszottam, népszerű, és jó fogadtatást kapott ill. tetszett:


The Witcher 1 ill. 2

CALL OF DUTY sorozat azon belül MODERN WARFARE részek

Batman: Arkham Asylum iletve Arkham City

Gears of War


nem játszottam

Mass Effect 3

Portal

BioShock

Diablo III

2015. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lesz mit behoznom, az biztos :)

2015. máj. 16. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!