Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jumurdzsák gyűrűje PC játékkal...

Jumurdzsák gyűrűje PC játékkal játszom és ezt a hibaüzenetet írta ki a legutóbbi elindításnál: Hibás telepítés. Kérjük törölje le és telepítse fel újra. , pedig évekig nem volt semmi baja, nem tudom most mi van?

Figyelt kérdés
Eddig egy külső merevlemezen volt a játék és ott is mindig működött, most próbáltam oda is, meg a C/Program files-ba is újratelepíteni, de semmi. Azt olvastam, hogy a 2. lemezről nem mindig telepíti fel a fájlokat a telepítő, ezért próbáltam először a Data mappát átmásolni kézileg, de semmi, majd próbáltam mindent kézileg másolni, de ez sem vezetett semmire. Nem tudom mi lehet a baja. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. máj. 16. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés. ugye nem F5 el másoltad hanem setup.exe vel ?
2015. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Először rendesen uninstalláltam és újratelepítettem, de ez nem vált be, aztán amit kézileg lehetett másolni azt kézileg másoltam, de először feltelepítettem, amit nem lehet Ctrl+c/Ctrl+v-vel másolni
2015. máj. 16. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor revo uninstaller + egy cclenear rendszer leíró tisztitás mind addig amig hibát talál


és mehet fel újra a játék + a játék mappáját is ha esetleg az ununstall nem törölné

2015. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, kipróbálom.
2015. máj. 16. 21:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, most már nem ír ki semmi hibaüzenetet, hanem felugrik a fekete képernyő, majd simán visszajön az asztal.
2015. máj. 16. 23:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül tundikie javaslatát kipróbáltam, majd még egyszer futtattam a ccleaner-t és így már működött.
2015. máj. 17. 07:43
 7/8 anonim ***** válasza:
:)
2015. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy nézd meg ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=UBcw42c2bsk ott van egy link ahol le tudod tölteni 5 egész valamennyi gb -t a játék ,működik windows 10 is :)
2016. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!