Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szórakoztató PC játékot...

Milyen szórakoztató PC játékot ajánlanál?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem kifogytam a PC játékokból, amiket élvezni tudnék. Olyan játékot keresnék, aminek nagyon jó sztorija van, amiben nem az az elsődleges, hogy menni kell és pusztítani, ölni mindenkit. Nem is igazán tudok ilyesféle játékokat, szóval remélem vannak itt okosabbak, akik tudnak segíteni :) Mondom példának a jó öreg San Andreast. Tudom, ez pont lövöldözős, viszont elképesztően jó a sztorija. Köszönöm előre is!

2015. máj. 17. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ami inkább Story centrikus szerintem a Mass Effect. Nem Sandbox ugyan mint a GTA de nekem eléggé bejött a történet miatt

Vagy GTAV

Dragon Age Vérvonalak.

Penumbra

Nekem ezek is tetszettek.

2015. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem az assassin's creed black flag storyja tetszett


meg a revelations, meg a II.

2015. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hu tényleg az Assassins Creed...

Nekem a 3 jött be leginkább. a Balck Flag-gel most kínlódok csak :D

2015. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bioshock 1-3(a kettő játékmenet szempontjából jó, de a sztori annyira semmilyen, hogy nem is emlékszem már rá), Mafia 1-2(a második játékmenetben egy rakás szar, de a sztori élvezhető), SW KotOR(a második résszel óvatosan, kb 5-6 óra, mire beindulnak az események, addig elég nagy szenvedés - utána viszont istentelenül nagy királyság), Fallout is jópofa(mindegyik), Alan Wake, és habár a Bulletstorm ban rengeteget lősz, de annyira jól adják elő magukat a karakterek, hogy már emiatt érdemes végigtolni(nem csavaros a sztori, nem fog koppanni az állad, csak nem a szokványos jó vs rossz vonal megy, és eszméletlen mennyiségű poén van benne - tényleg, 4-5 percenként mondanak valami hihehetlen nagy baromságot). A Spec Ops The line sztoriját is sokan dicsérik, de ezzel kapcsolatban nem tudok okosat mondani, csak belenéztem, a béna lövöldözés elvette a kedvem.
2015. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Assassins Creedeket ajánlom. Én nemrég kezdtem el a GTA V-öt, hát az valami nagyon brutális. Szerintem jó a történet is, rohadt jól van optimalizálva, nekem eddig az év játéka.
2015. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a plusz mindenkinek, de olyanokat ajánlottatok, amikben menni kell előre, és lőni-kaszabolni mindenkit. :) Nincs esetleg valami olyan, ami nem az emberek megölése az elsődleges cél, hanem valamit teljesíteni kell? Elég körülményes vagyok, tudom :D Pl. a Sim city is egy olyan játék (most ráböktem egyre, de nem ilyenre gondoltam) ahol nem ölöklünk, hanem van valami célja a játékosnak. Köszönöm előre is :)
2015. máj. 22. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:

The elder Scrolls Skyrim

Fallout 3,

Fallout New vegas

Fable 3

The Witcher

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ezek szerepjátékok, kaszálni, lőni ugyan kell bennük de nem ez a tipikus mész és darálsz játék egyik sem.

2015. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dolgokat atomjaira lőni fun, ezt tudják a fejlesztők is, ha sztorizgatni akarsz lövöldözés nélkül, akkor maximum kalandjátékok vannak, de azokban is szokott lenni akció. Pl a walking dead nek tök jó sztorija van, és maga a játékmenet nem a harcra fókuszál(egyáltalán, inkább csak azért van ott, mert nyilván egy zombi apokalipszisbe kell). Nem az übergagyi survival instinct, hanem a telltale games játéka. Más nem igazán jut eszembe amiben van sztori(és érdemes is figyelni rá), és nincs mellette hentelés, és nem 20 éve jelent meg. Az indigo prophecy t nagyon szerettem anno, de azért az nem mindenkinek jön be, egy próbát azért megérhet(régi, meg csúnya, de hangulatos).
2015. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A GTA-ban Michael szála nem a lövöldözésről szól. A családja van a középpontban.
2015. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 HUN_Sector ***** válasza:

Dishonored és a Thief

(végigjátszhatod ölés nélkül is)

2015. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!