Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanál valami mozgást ami...

Ajánlanál valami mozgást ami szórakoztató és nem uncsi?

Figyelt kérdés
minden este táncolok k. fél órát éa ajánlanátok més valami ilyesmit ami nem uncsi?
2010. máj. 18. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is szeretek táncolni, de mindenkinek más a szórakoztató, szerintem. én pl. imádok bikram jógára járni, de ott ugyanazok a gyakorlatok vannak mindig, viszont iszonyú érdekes megfigyelnem, ahogy egyre jobban megy, így nekem pl. ez izgalmas és szórakoztató
2010. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pilates mondjuk?
2010. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
hát megkérheted a barátnőidet hogy járjatok futni:D az úgy nem uncsi
2010. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kocogás? én imádok futni, nekem isteni,de sokak szerint unalmas:D
2010. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A füledbe egy fülhallgatót, meg mp3-makat.

Aztán elmész bringázni.

Én így ütöttem el egyszer a járdán egy nőt.

Garantáltan nem volt unalmas, mert aztán a férje meg akart verni, és kiabált, hogy vegyem le a fejemről a sétálómagnót és különben se a járdán bringázzak :D

2010. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van egy táncos dvd-sorozat,"Dance and be fit" a címe, én a "Brazilian Body" és a "Latin Groove" alcíműeket töltöttem le a netről. Youtube-on bele tudsz nézni mindkettőbe, hogy tetszik-e.

Egyéb szórakoztató mozgás (számomra legalábbis) a lovaglás, tollasozás, biciklizés (társasággal), úszás.

2010. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én futni szoktam, de ha rossz az idő a kedvenc számaimra táncolok egy jó 40 percet elég rendesen megizzadok tőle és ez TUTIRA nem unalmas! A futással nekem az a baj, h elég monoton, de ez van lapos hasat akarok!
2010. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen erdei mászóparkok a kedvenceim (amikor ilyen mindenféle drótköteleken meg akadályokon kell átmászni, amik a fákra vannak telepítve). Csillebércen van egy ilyen. Bár az kevésbé szórakoztató, amíg fölbiciklizem oda, de ki lehet bírni.
2010. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. máj. 19. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:
görkoti
2010. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!