Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy le a renderelés?

Miért nem megy le a renderelés?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sony Vegas Pro 12-t, (tört verzio). Működik rendesen a renderelés. Mindig megáll valahol a százalék. Az idő számolása még megy, mennyi telt el/mennyi van hátra. Lemegy a hátralévő, és semmi. Az elteltet számolja amig ki nem lépek. Ilyenkor amugy lefagy az egész. Ha ki akarok lépni a vegasbol, vagy cancel-elni akarom a renderelést, megkérdezi, hogy biztos vagyok-e benne stb. stb. Mondom, igen, kilépek, de semmi. Mielőtt leállna igy a renderelés, addig ki lehet lépni, meg cancelelni amugy.

2015. máj. 19. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, hangfájlba lemegy a renderelés.
2015. máj. 19. 13:34
 2/3 anonim válasza:

Lehet, hogy van egy hozzá való program, amivel le tudod renderelni a videódat, és annak nincs meg a teljes verziója vagy már lejárt. After Effects, illetve premiere pro-nál így van, a Sony Vegas-nál pedig nem tudom hogy van ez :/ Küldj nekem képeket/videót a hibáról erre az e-mail címemre és akkor majd megnézem mi lehet a gond:

toth.aki@indamail.hu


Ui: remélem sikerülni fog;)

2015. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 klt ***** válasza:

Szerintem rossz a krekk. Próbáld ki, hogy letöltöd a hivatalos oldalról a hivatalos trialt.

Távolítsd el a tört verziót, de még a registryt is pucold ki utána, aztán tedd föl a trialt.

Ezzel mindent meg tudsz csinálni 30 napig, csak talán tesz egy vízjelet a videóra, hogy a triallal készült, vagy ilyesmi. Ha azon végigmegy a render (szerintem végig fog:)), biztos lehetsz benne, hogy a törés rossz.

2015. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!