Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP 8gb RAMmal?

Windows XP 8gb RAMmal?

Figyelt kérdés
Van olyan verzió, vagy olyan patch XPre, amivel felismeri majd a 8GBramot?(+1gb VRAM)
2015. máj. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Hát mondjuk 64 bitest raksz fel.
2015. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs
2015. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Windows XP Professional x64 Edition


De csak a szopni fogsz vele, mert évekkel hamarabb kukázták mint a 32-bites verziót.

Driver támogatás a fasorban, és a legtöbb programot nem is tesztelik rajta a gyártók. Köszönhető annak hogy kiskereskedelmi forgalomban nem is volt kapható. Gyakorlatilag egy kiherélt Windows Server 2003.


Szerintem ideje elfelejtened. Értem én hogy jó rendszer meg minden. Végül is annó sarlóval is lehetett búzát betakarítani, de egy légkondis kombájnba azért mégis csak királyabb.


Ha meg annyira kell, rakd fel 2 rendszerként a 32-bitest 64-bites Windows 7 vagy 8.x mellé.

Ami olyan retro szoftver, hogy csak XP -n indul el, az úgy sem fog kihasználni 8 GB RAM -ot.

2015. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretném, mert a 7 lassú, a 8.1 viszont számomra sokkal kezelhetetlenebb. Sok alkalmazás teljes képernyőben nyílik meg, rohadt idegesítő. Start menü sem tetszik hogy egy érintőkijelzőre készített menü fogad. Miért nem lehetett külön egyet csinálni PC-re? Kifejezetten kényelmetlen a 8.1.
2015. máj. 19. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a gyorsaság számít akkor ott az MSDOS. Vagy egy régi kevés funkcióval rendelkező linux disztró, azoknak legalább van támogatottságuk, nem úgy mint az XPnek.
2015. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Vagy várd meg mit hoz a Windows 10!
2015. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!