Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom törölni a...

Encsike17 kérdése:

Miért nem tudom törölni a régi windows-t?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem értessz hozzá. Le kell formázni az új telepítése előtt az egészet. Erre szerintem ad is lehetőséget a telepítő.
2015. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Fogalmam sincs, mert titkolod, hogy hogyan próbáltad.
2015. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem engedi a cd-ről való indítást, sem az F2-nél sem az F11-nél.
2015. máj. 21. 20:28
 4/5 tabaki ***** válasza:

Gondolom, ezek valamelyik számítógéptípusnál a BIOS illetve a bootsorrend funkcióbillentyűi. Engem ugyan az érdekelt volna, hogy te mit csinálsz, de ennek alapján már könnyű kitalálnom:


1. Berakod a lemezt.

2. Újraindítod a gépet.

3. F2-vel belépsz a BIOSba.

4. Megkeresed a bootolható eszközök táblázatát, és az első helyen a CD/DVD-t állítod be.

5. A gép „Nem engedem!” hibaüzenettel megakadályozza, hogy elmentsd a beállítást.

6. A következő újraindításnál F11-gyel a bootsorrend közvetlen beállítába lépsz.

7. A gép megint „Nem engedem!” hibaüzenetet dob, és dafke a régi Windowst indítja.


Hát, ez teljesen érthetetlen viselkedés a részéről. Minden más gép vagy elfogadja a beállításokat, vagy ha nem, akkor pontos, általában angol nyelvű üzenettel adja okát, lehetőleg hibakódot is mellékelve. Szerintem ne erőltesd, egy ilyen elfajzott példánytól már az is szép, hogy egyáltalan van rajta oprendszer.

2015. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. máj. 28. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!