Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes lesz az átállás...

Norbi658441 kérdése:

Ingyenes lesz az átállás Windows7-ről Windows10-re?

Figyelt kérdés
Hallottam róla valamit,hogy a Windows 10-hez hozzátudnak ingyen jutni,akiknek megvan a windows 8,és a Windows 7.És lényegében az lenne a kérdésem,hogy van egy originál windows 7-em,és hogy örökre megkapnám a windows 10-est?-vagy csak egy korlátolt ideig tudnám használni.Meg szerintetek érdemes lenne-e váltani windows 10-re úgy,hogy a gépet leginkább játékokra használom.

2015. máj. 21. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem 100% biztos.Kijön a 10 és kiderül hogy mit akar az M$.
2015. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örökre. Ha az első évben váltasz, akkor mint mikor megvették a 8.1-et a Win7 tulajok olcsóbban a bolti árnál, kaptak egy aktiválókódot, új szériaszámot. Itt is ugyanígy fog működni, szóval te ingyen váltasz, kapsz kódot, onnantól kezdve akkor telepíted, amikor csak szeretnéd.


De az ingyenes szériaszámigénylésre csak az első évben van lehetőség.

2015. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jmuzsi ***** válasza:
én már meg is kaptam a termékkulcsot már csak arra várok hogy kijöjjön ez nekem így pont jó mert mostanában kell egy új hdd a laptopomba így legalább winel nem kell törődni
2015. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!