Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 4 Social Club telepítése?

GTA 4 Social Club telepítése?

Figyelt kérdés

Telepítettem eredeti lemezről a GTA 4-et, de amikor megnyitottam ezt írta:

RGSC.exe not found RGSC (Rockstar Games Social Club) must be present and running for game to run.

Ez után regisztráltam egy felhasználót a Social Club-ba az internetes oldalukon, de a helyzet nem változott. Ezután letöltöttem a Rockstar hivatalos oldaláról a Social Club exe fájlt, és telepítettem. A telepítés után semmi nem történt, megnyitáskor a játék ezt írta:

RGSC.exe cannot start! RGSC (Rockstar Games Social Club) must be present and running for game to run.

Mit tegyek hogy működjön?



2015. máj. 23. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a GTA 4 játék ikonja kint van az asztalon, de a Social Club ikonja nincs sehol.
2015. máj. 23. 20:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha patchelted, akkor valami kavarodás volt, az utolsó patch óta nem kell a social club a futtatáshoz, és a telepítésnél le is törli, ha nem szeded ki a lehetőség mellől a pipát. Az lenne a tippem, hogy valami mellé ment a telepítéskor, és nem írta felül az exe t, úgyhogy még mindig keresi a social clubot. Próbáld újra felrakni a patchet, ha nem segít, akkor az egyetlen tippem a teljes újratelepítés lenne.

Ha nem raktad fel a patchet, akkor rakd fel, rengeteg hibát kijavítottak.

2015. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rájöttem! A játék mappáját megnyitottam, és ott volt egy RGSC nevű mappa. Abban volt egy telepítő, telepítette a Social Clubot, bejelentkeztem, és már megy a játék! Azért köszi a választ!
2015. máj. 23. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
szociális probléma Xd
2015. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!