Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor elkezdek felvételt...

Amikor elkezdek felvételt készíteni vagy stream-elni az open broad caster programmal az fps-em 30-40 re esik pedig én 60 ra állítottam a beállításoknál. Hogy tudom stabilizálni 60 ra?

Figyelt kérdés
Kétlem hogy a gép nem bírja. Van egy i5 4670k-m és egy msi radeon r9270x-em 8 giga rammal egy h87m-d3h alaplapban és ssd-n van a játék is meg a program is és a pingem korrekt. mi lehet a probléma? Milyen beállítás oldja meg az fps-t?
2015. máj. 24. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A streamelésre jó gép kell. Nem tudom itt mi nem érthető.
2015. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és nem elég jó a gépem a stream-eléshez? mindenhol azt írták hogy i3 al is lehet de i5 már biztos hogy bírja. stream nélkül 400 fps-em van. stream nem visz el 370 fps-t. azonkívül sok streamer képleírását néztem már és van aki rosszabb konfiggal stream-el. szóval valami beállítást rontottam el és azt nem tudom hogy mi.
2015. máj. 25. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!