Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az oka, (android 4....

Zuppa kérdése:

Mi lehet az oka, (android 4. 0.4. ) hogy a beállításoknál :wifi-speciális-tartsa bekapcsolva a wifit alvás közben-"soha" beállítása mellett, állandóan visszavált a "mindig" beállításra?

Figyelt kérdés
Ezáltal bekapcsolva tartja a wifit és jelentősen fogyasztja az akksit? Kifejezett program ébrenlét nincs, legalább is az akku menüpontnál nem látható, mint fogyasztó. Kíváncsian várom a a válaszokat, mert tanácstalan vagyok.

2015. máj. 18. 14:08
 1/6 tibusz0211 ***** válasza:

Egy másik program szabályoz profilokkal.

Nagyszerűen haszontalan akkukímélő, tasker és társai.


Ha letörlöd ezeket, akkor nézd meg és reméljük úgy marad.

2015. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a segítséget,sajnos direkt akku kímélő vagy akkuval kapcsolatos program nincs a telón,bár lehet ,hogy valamelyik apk így viselkedik.Délután raktam fel egy wifi automatic nevű progit az leszabályozza mikor éledhet fel a wifi,De továbbra sem megnyugtató a helyzet,mert eddig nem kellett így közvetlenül beavatkozni a wifi ki és bekapcsolásába .Gondoltam egyet és kidobtam az eddig nagyra tartott wifi manager apk-t és várom az eredményt......Ami negatív,nincs befolyással a wifi alvására.
2015. máj. 18. 20:47
 3/6 tibusz0211 ***** válasza:

Végső esetben a gyári beállítások visszaállítása segíthet, ezzel a sok szemét is eltűnik, amit a korábbi programok otthagytak.

Persze a telszámokat, képeket...stb, előtte menteni kell.

2015. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam ,de ehhez egy kis "lelkierőt" kell gyűjteni(tapasztalat:sohasem lesz olyan mint előtte).
2015. máj. 19. 16:36
 5/6 tibusz0211 ***** válasza:

Még szerencse hogy nem lesz olyan mint előtte :)

Különben nem lenne értelme

2015. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe.. igazad van ,erre nem is gondoltam,de azért kíváncsi volnék,mi az ami egyik pillanatról a másikra csak úgy beleszól a rendszer beállításba.
2015. máj. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!