Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e valamilyen jó fordító...

Van e valamilyen jó fordító program?

Figyelt kérdés
Tudnátok e mondani jó fordító programot amiből angolból magyarra tudnék fordítani. De olyat szeretnék amelyik legalább megközelítőleg emberi nyelvre fordít. Mert szó szerinti fordítókat találtam és az nem jó. Mert én egy filmet szeretnék lefordítani. Meg van az angol szöveg és próbáltam ezekkel a programokkal de csak szó szerinti fordítást adtak, s mivel egyáltalán nem tudok angolul nem tudom összerakni a mondatokat. Légyszi ha van ilyen vagy tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám lefordítani rendesen írjatok. Előre is köszi.
2015. máj. 25. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
magyar nyelvre nem fogsz találni szerintem. Én ha elakadok a google translate általában elég jól összerakja.
2015. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
Nem fogsz találni.
2015. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs, mert a meglévő programok által produkált eredmény nem a szoftver hibája, egyszerűen annyira bonyolult a magyar nyelv, hogy szinte képtelenség a fordítást szoftveresen megoldani. Helyes fordításhoz olyan szintű mesterséges intelligencia kellene, ami képes a magyar nyelv szabályait megérteni, és a helyzethez igazítva alkalmazni. Ilyen még nem létezik.


Annyit tudsz tenni, hogy megkérsz egy, az adott nyelven értő ismerőst, hogy segítsen.

2015. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2015. máj. 25. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik filmről van szó?
2015. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül hogy jut ez eszedbe... Inkább ne állj neki, mert a közzététel után megkeresnek a feldühödött letöltők és tettleg fognak bántalmazni :) Tegyük hozzá: abszolúte jogosan.
2015. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy ez mekkora hülyeség, atyám ugye neeem igaz, ez csak egy idétlen vicc? Jézus Mária szent Haba Kukk !!! Most már keresek egy konektort és bele pisilek. Vagy elkötöm a klott gatyám szárát és bele hányok !
2015. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!