Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van a gépemmel?

Mi van a gépemmel?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy Sony Vegas Pro-t. Kezdeném használni, de nem akarja megnyitni a viedókat.és kiír valami hibaüzenetet. Aztán meg mindenféle programot elkezd letölteni és telepíteni (mint: Crossbrowse, EduApp, Advanced System Protector), az összes böngészőben átállítja a kezdőlapot valami "mystartsearch"-ra, a gép le is lassul és már az ALT+F4, meg a CTRL+ALT+DEL sem segít. A programokat meg még törölni sem tudom, mert védi. Ilyen helyzetben mi a teendő?

(hozzáteszem: nem vagyok egy számítástechnikai zseni, úgyhogy az esetleges hülyézést mellőzzétek, ha arról van szó)


2015. máj. 25. 18:49
 1/3 GoatSheepDog ***** válasza:
Javaslom hogy ne futtasd a sony vegast, de ez csak ideiglenes megoldás. Ahhoz hogy teljesen megoldd a problémát, telepítsd újra a gépet.
2015. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha újratelepítem a gépet és újra használom a Vegas-t, akkor ez megint elő fog jönni?
2015. máj. 26. 20:20
 3/3 GoatSheepDog ***** válasza:
Letöltheted újra. Csak ne ugyanott, mert lehet hogy az egy hibás progi volt. Mikor letöltötted érdemes a futtatás előtt egy víruskeresést indítani rajta.
2015. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!