Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA SAN ANDREAS felszálláskor...

GTA SAN ANDREAS felszálláskor hogy kell be húzni a kereket a hydránál?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy hogy kell behúzni a kerekeket felszállásnál tudom a 2-essel de nem mukodik márt próbáltam hosszan nyomni akkor se megy valamit más gombot is kell hozzá nyomni nem csak a 2-est hanem pl.:a ctrl-t is ?(márt tobb gombal is ki próbáltam de eggyel se ment) tudtok segíteni?

2015. máj. 25. 20:13
 1/3 anonim válasza:
Már régen játszottam vele és nem emlékszem pontosan rá, de az biztos, hogy nem kell hozzá billentyűkombináció, elég kell hogy legyen egy gomb lenyomása. Esetleg ha lehetséges átállítani hogy melyik gombot kelljen lenyomni, akkor állítsd át valami tetszőleges másikra, és próbáld azzal.
2015. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom így márt csak azt nem értem hogy a helikopterrel és a hidrával hogy kell úgy elore menni hogy ne emelkedjen hanem elore menjen.
2015. máj. 25. 21:43
 3/3 anonim válasza:
Azt meg úgy kell, hogy folyamatosan nyomva tartod a 8-as vagy 2-es billentyűt, az egyiktől előre megy, a másiktól meg csak lebegni fog (a hajtómű irányát állítja). Nem tudom melyik-melyik, de könnyen ki tudod próbálni. (Ugyanezekkel a gombokkal tudod például a traktor hátulján a vontatórudat le és fölereszteni).
2015. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!