Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photos for Mac: hogyan tárolja...

Photos for Mac: hogyan tároljam a teljes fotó albumomat benne?

Figyelt kérdés

Hu. Nem tudom mekkora itt a gyakorikerdesek.hu-n az Apple Community de azért teszek egy próbát.


Gondolom mindenkinek rengeteg fotója van már (családi,utazásokról, stb.) az iPhoto erre viszonylag jó megoldás volt (leszámítva, hogy nagyon bugos volt), de ez a Photos rá tolná az összes fotómat az iPhonomra, ami szerencsétlenke csak 16 GB-os, és ez így nem túl szerencsés dolog...



#fotó #Apple #iPhone #photos #photos for mac
2015. máj. 25. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

próbálj utánajárni Beszeljukmac.com oldalon, ott csak Macesek vannak és a fórumon elég sok témával foglalkoznak, talán már erről is volt szó, vagy ha nem, akkor biztos akad valaki, aki tud segíteni


én soha nem használtam az iPhoto-t sem és az iTunes-t sem. jobban szeretem, ha én irányítok és az Apple blondbiztos programjai ne vegyék ki az ellenőrzést a kezemből...

2015. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!