Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 3-Mi lehet a baj?

The Sims 3-Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eddig tökéletesen működött a Simsem,de azután egyszer beindítottam és nem akart bejönni. Az indítópanelen indítottam be is jött az a fekete képernyő ami után majd jön a betöltőképernyő...De vártam vártam és nem jött,több mint 3 óra után meguntam és "kiikszeltem".. Újratelepítettem azután bejött rendesen két egész napig.. Azután megint nem akart együtt működni velem..Megint újratelepítettem bejött de nagyon nagyon nagyon lassú volt.azután megint nem jött be :D Valami ötlet? [ Nem eredeti játék...És nem vagyok rá kíváncsi,hogy hol lehet megvenni...]

2015. máj. 26. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Uninstall-regisztrácios bejegyzés törlése az az regeditbe addig kell keresni amig nem talál semmi + a mappáját


Azt nem tudom hogy a játék mentéseket vagy a profil beállításokat hova rejti a játék de a Application Data mappábol is törölném a sims adatait

2015. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!