Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom feltelepíteni,...

Nem tudom feltelepíteni, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg a sims 4-t, nemrég akartam telepíteni. Betettem az első lemezt, valami Origint akart telepíteni, ez gondolom kell a játékhoz. Telepített, frissített aztán kiírta angolul hogy hiba történt telepítés közben, és installáljam újra az Origint. Megtettem, ugyanezt írta ki. Betettem a masodik lemezt de az nem tudom mire jó exe fájl nincs is benne. Ez most mi, en csinálok valamit rosszul?

2015. máj. 18. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Netről installáltad az origint vagy a dvdről? Próbáld netről. Ha megint nem jó, azt is írd fel, mi volt az a bizonyos hiba.
2015. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na hat vegülis sikerült. Origin fennt van, van fiókom is. És akkor most beírtam a termekkódot es meg kell várnom míg letölti? Akkor mire jó a két cd?
2015. máj. 18. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. Most már indíthatod a setup.exe-t a dvd-ről.
2015. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De olyan nincs, megnéztem mindkettőt. Csak az origin van rajta az elsőn.
2015. máj. 18. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan hasonló cipőben járnak, kicsit nevetséges ez a gyártótól. Van valami megoldás, hogy elvileg letöltés közben az Origin bal felső sarkában "Go Offline". És ha beteszed ekkor a DVD-t, akkor onnan fogja rakni.


Vagy itt egy másik megoldás. Lusta voltam magam lefordítani, de szerintem érthető:


1. Telepítse Origin és győződjön meg róla, hogy naprakész.

2. regisztráld a játék eredetét a CD kulcsoddal, majd megállítsd az automatikus letöltést.

3. Zárd Origint és állítsd le a számítógépet.

4. indítsd a PC, nyitod Origint. Ellenőrizze, hogy a játék nem áll sorba, hogy letöltsön.

5. origin megnyitva, nyissa a Disc 1-et és kattintson a setup.exe.

6. Meg fogja kérdezni az összes ugyanazokat a kérdéseket tette, mintha ez lesz letölthető. Elfogadom, hogy mindet.

7. ugyanúgy fog kinézni ez volt, amikor a letöltés, de azt fogja mondani, másolás letöltés helyett.

Meg kell kitöltésével sokkal gyorsabb, korábban volt.

2015. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár éjszaka már lehet letöltötted :D
2015. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fu ezt jobb lett volna ha angolul másolod be de azért köszi :D időközben amúgy is letöltöttem. Nem értem miért kellett így túlbonyolítani.
2015. máj. 21. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!