Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hang a Windows 7 újraind...

Nincs hang a Windows 7 újraindítása után. Mi lehet a gond? (Realtek audio driver)

Figyelt kérdés

Újraktam a laptopomon a Win7et, azóta jelent meg ez a baromi idegesítő probléma. A Realtek driver felrakása után remekül működik, lejátszik minden zenét, de ha újraindítom a gépet, az egész elszáll. Youtube-nak nincs hangja, a media player hibaüzenet után el se indul. Érdekes, hogy a hangbeállításoknál a Tesztre viszont reagál, ott ad hangot. Ha ezután újrarakom a drivert, megint működik minden, de csak az újabb restartig.


Mi a fene ez? A neten találtam pár fórumban hasonló problémafelvetést, de megoldás sehol.


2015. máj. 26. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen laptop ? win7 32 vagy 64 bites? A realtek kezelö szoftverét kell beállitani
2015. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hangerőikonra jobbklikk, lejátszó eszközök, és ott állítsd be ALAPÉRTELMEZETTRE.
2015. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

32 bit.

A Realtek beallitasokon belül termeszetesen alapertelmezett van beallitva.

2015. máj. 26. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
A laptop tipusát elárulod ? drivert honnan szedted le ?
2015. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lenovo B590 - A Lenovo oldalrol szedtem le.
2015. máj. 27. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor nincs hang ,nézd meg az eszközkezelőben hogy mit mutat a hangkártyára.


Hogy raktad fel a hangkártyát ? elindítottad a setup.exe t?

vagy manuálisan tehát uj hardver hozzáadása?

2015. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!