Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hozzáértők és tapasztaltak...

Hozzáértők és tapasztaltak véleménye kell. Miután kijött a gta 5 egy ideje pc-re és szeretném én is élvezni gondolkodok a vételen. Szerintetek elmegy e a játék az én gépemen ezek az adatai?

Figyelt kérdés

Alaplap: Gigabyte GA-H61M-S2PV

Processzor: Dual Core Intel i3-2100 3100MHz ( 31x100) Ram: Kingston ddr3 4gb (ehhez még elvileg jön egy ugyanilyen ) Videókártya: Gigabyte Geforce 440 1gb ddr3 Tápegység: Ha jól emklékszek egy 420-as táp van benne. Az a kérdés most rakatom ujra a gépet ram miatt 64 bitesre meg játék miatt is szerintetek elfut rajta élvezehtő módon esetleg szépen is vagy nem? Ha esetleg nem akkor ti hol erősítenétek mit cserélnétek benne?



2015. máj. 27. 22:35
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Van sok játékvideó, gyengébb processzorokkal, de ugyanilyen videokártyával:

[link]

2015. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legbiztosabb: letöltöd torrenten, felrakod, megnézed megy-e, ha megy, akkor megveszed :)
2015. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi és köszi megnéztem egy vidit kb ugyanaz mint az enyém és nagyon simán fut de ha én még rakok bele plusz ramot az csak segít rajta nem?
2015. máj. 28. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!