Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töltsek le vírusírtót?...

Hogyan töltsek le vírusírtót? Nem engedi!

Figyelt kérdés
Akárhányra rámentem eddig, egyből bezárta az ablakot, jobb esetben engedte letölteni de ha meg akartam nyitni akkor zárta be. Ilyenkor mi a megoldás?? Hogy töltsek le vírusírtót?
2010. febr. 26. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyennel még nem találkoztam... nem lehet hogy valami másban van a hiba?


Mást enged letölteni csak vírusírtót nem?

2010. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mást enged letölteni. De vannak még ilyen érdekességei, pl amiben szerepel az "anti" szó, legyen az akár egy videó,akár egy szöveges dokumentum, ugyanígy bezárja :S
2010. febr. 26. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt bizony egy vírus csinálja, blokkolja az ismert vírusírtók telepítését, nem 1 ilyennel volt dolgom.


indítsd el a gépet csökkentett mód hálózattal, és úgy szedj le egy vírusírtót. kezdetnek a Malwarebytes is jó lesz, ez megtalálja ezt a férget és leszedi, utána már tudsz normal módban is letölteni.


Ha így nem meg akkor sajna vinyó ki, és egy másik gépre rákötöd majd egy teljes vírusírtás

2010. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2010. febr. 26. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Rootkitnek hívják azt, ami ezt csinálja. Az ilyen spéci, DVD-s XP-ken szokott lenni XP PE vagy Vista PE. Azokon van vírusirtó, ami frissíthető, azzal kéne átnézni a gépet.
2010. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezt lehet, hogy engedélyezi:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. Telepítés


vagy próbáld meg ezt:

[link]

2010. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!