Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cisco packet tracer felhasznál...

Cisco packet tracer felhasználó szinten ismeritek? Help?

Figyelt kérdés
Aki vmilyen szinten tudjaa használni irjon rám. Nagyon fontos lenne. Ty

2015. jún. 1. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mire fel a titkolózás?

Azzal senki másnak nem segítünk, ha neked személyesen privát üzenetben válaszolunk. Írd ki, hogy mit szeretnél megtudni, és segítünk, itt.

G.

2015. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még otthon, ezért is irtam ki csak igy, h mire hazaérek legyen emberem. 1 óra és kint lesz. Köszönöm(L(
2015. jún. 1. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az amit nem értesz? A program kezelése nem megy? Pedig egyszerű. Konkrét feladatban akadtál el? Arra vannak ennél jobb fórumok is. Írd ki a konkrét problémádat hogy tudjunk segíteni és ha más később ebbe ütközik ő is el tudja olvasni.
2015. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, egy feladatról lenne szó. Az a gond hogy szerdán lesz belőle vizsga és konkrétan semmit se tudok. na most lenne egy ilyen :

[link]


Ezeket még összetudom dobni természetesen.

Viszont van hozzá feladat.:

[link]


Ehhez kéne segitség. Valakinek ha van icipici felesleges ideje akkor segithetne nekem pontról pontra megcsinálni elmondani hogy hogyan kell stb.

2015. jún. 1. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
DHCP, NAT, RIP + passive interface, Static Route. ezek közül melyik nem megy? Azt ne várd hogy valaki megcsinálja helyetted.
2015. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából azt várom igen, de nem úgy. azt szeretném hogy valaki pontról pontra elmagyarázza hogy hogy is kell a feladatokat megoldani, ha nem is az egészet de a felét magyarázza meg.
2015. jún. 1. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Osztálytárs, tanár?
2015. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
estin tanulok, meg már nincs időm tanárt zargatni, osztálytársak közül pedig csak egynek van meg az elérhetősége, de nem szivesen kérnék tőle segitséget. szóval lekötelezne nagyon nagyon ha vki tudna segiteni.
2015. jún. 1. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem én hogy, nem megy. De csinálni gyakorolni kell mert anélkül nem fog menni. Két nappal vizsga előtt nehéz megérteni ha idáig sem ment. Elkezdted már egyáltalán? Ha nem kezd el amit meg tudsz csinálni.
2015. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!