Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 64 bitre keresek 1...

LongMan kérdése:

Win 7 64 bitre keresek 1 olyan free magyar nyelvű programot ami tud epub mobi pdf formátumokat olvasni! ELétezik -e ilyen?! Ha nincs akkor epub és mobi olvasó program is elég lenne és hogy honnan lehet letölteni!

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A Sumatra tudja mindegyiket olvasni.
2015. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az Adobe Reader nem tudja, akkor Foxit Readerrel (esetleg Sumatra Readerrel) próbálkozz, epub pdf-et biztosan tud és minden reklám kikapcsolható belőle. Mobit nem ismerem, ha ezek nem viszik, akkor nem tudom. Keress Firefoxhoz/Chromehoz valami plugint, mivel a többi olvasó vagy bloatware, vagy már évek óta nem fejlesztik (1-2 kivétellel).
2015. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, sumatrához tudnál 1 linket ahonnan le szedhetem a win 7 64 bitre való verziót?
2015. jún. 2. 22:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Foxyt Readert használom de az nem jó az epubhoz is mobihoz
2015. jún. 2. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezeket tudja olvasni:

PDF, ePub, MOBI, CHM, XPS, DjVu, CBZ, CBR

én is ezért használom.

[link]

2015. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tengor ***** válasza:
Én a Calibre nevű progit szoktam használni. Egy halom formátumot ismer. Van benne olvasó is, de én főként a konvertáló képességei miatt szeretem.
2015. jún. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 7. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!