Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van akkor ha nem találom...

Mi van akkor ha nem találom egy program helyét a gépemen, de a program fut?

Figyelt kérdés

At utorrentről lenne szó, sem a "Program Files", sem a "Programfájlok (x86)" - ban nincs. Be kellene állítanom a Windows tűzfalnál a be,- illetve kimenő szabályainál a program elérési útját, de nem találom. A program viszont hibátlanul fut, kivéve, hogy nincs nyitva valami port, és emiatt csak letölteni tudok. Ezért követtem az alábbi link alatti útmutatást. [link]


Itt akadtam el:

[link]


Tehát meg kellene adnom a program elérési útját, de nem találom. Próbáltam úgy is hogy a start keresőjébe beírtam a program nevét - semmi.


2015. jún. 3. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol a programdatában van. A leggyorsabban úgy találod meg, ha a feladatkezelőben jobbklikkelsz rá, és kiválasztod a fájl helyének megnyitását.
2015. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem kint van az asztalon a parancsikon. Jobb klikk, tulajdonságok és már látod is, hogy hova mutat az ikon.
2015. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


elvileg a következő helyen található : c:\Users\Felhasználó_Neve\AppData\Roaming\uTorrent\


De portnyitáshoz nem az Utorrent kell birizgálni (abban csak annyi, hogy CTR+P és a "Kapcsolat" menüpontnál megnézed a portot, hogy a progi melyiket használja)


Első kérdés, : Van-e router ?


Ha van akkor a port fowardra keress rá, mert valószinűleg az a gond. (A router kézikönyvébe is benne kell lennie)


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!