Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1.6 androidos tabletem van,...

1.6 androidos tabletem van, és nem tudok rá telepíteni semmit! . Apk-t nem ismeri fel. Napok óta guglizok mint a hülye, de semmi eredmény. Törjem ketté? Vagy egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
valami régi fos market volt rajta ami nem észlelte a netet, ezért kuka. Android market ugye googleplay lett, az meg egyszerűen sehogy nem tölt be. Hiába rakok rá kívülről belülről alkalmazást, NEM ISMERI FEL!!!!

2015. jún. 3. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen tablet?
2015. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha be van pipálva az ismeretlen forrás akkor egy fájlkezelő segítségével simán telepíthetők az apk-k.
2015. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.6-tal örülj, ha egyáltalán elindul.
2015. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

valami nagyon régi kínai, és engedélyezve van hogy "megbízahtatlan forrásból is telepíthessek bármit".

Tényleg megpróbáltam mindent. csak úgy nem törnék tabletet

2015. jún. 3. 18:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát beszarok. Sikerült, de valami ritka szemét helyre eldugott gyári fájlkezelőből. Ennyire egyszerű volt a megoldás :S Pedig már programot is akartam írni :D váze. Örök hálám, megmentettél egy tabletet!!! meg az idegeimet!!! Köszönöm
2015. jún. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!